Los Nr. 2904 - Numismatic Auction 99

WestfalenLot-10 Stück Hieronymus Napoleon 1807-1813: 10 Centimes 1808, 5 Centimes 1809, 1812. 3 Centimes 1809, 1810, 1812. 2 Centimes ... Weiter
Ausrufpreis:
150,00 EUR

Westfalen
Lot-10 Stück Hieronymus Napoleon 1807-1813: 10 Centimes 1808, 5 Centimes 1809, 1812. 3 Centimes 1809, 1810, 1812. 2 Centimes 1809, 1812. Centime 1809, 1812 AKS 38 Jaeger 33 Smith 297 Sehr schön-Stempelglanz