<< Lot 5127 - Bayern ...   Lot 5129 - Bayern ... >>

Lot 5128 - 11. E-live Auction

70,00 EUR

Bayern
Maximilian III. Joseph 1745-1777 Taler 1758, München Hahn 308 Beierlein 2171 Davenport 1948 Sehr schön-vorzüglich