<< Lot 2742 - Preußen ...   Lot 2744 - Preußen ... >>

Lot 2743 - Numismatic Auction 91

300,00 EUR

Preußen
Wilhelm II. 1888-1918 20 Mark 1889 A Jaeger 250 Sehr schön-vorzüglich