<< Lot 2784 - Baden ...   Lot 2786 - Baden ... >>

Lot 2785 - Numismatic Auction 91

100,00 EUR

Baden
Friedrich II. 1907-1918 5 Mark 1913 G Jaeger 40 Kl. Kratzer, vorzüglich/fast Stempelglanz