<< Lot 2787 - Bayern Ludwig ...   Lot 2789 - Bayern Ludwig ... >>

Lot 2788 - Numismatic Auction 91

80,00 EUR

Bayern
Ludwig II. 1864-1886 5 Mark 1875 D Jaeger 42 Sehr schön-vorzüglich