<< Lotto 1024 - Lots Lot-5 ...   Lotto 1026 - Lots Lot-5 ... >>

Lotto 1025 - Asta Numismatica 91

Base d'asta:
160,00 EUR

Lots
Lot-5 Stück 20 Mark - 1989 Müntzer. 10 Mark - 1981 Hegel, 1988 Hutten, 1989 Schadow, 1990 Fichte Vorzüglich-Stempelglanz

Stato lotto: