<< Lotto 1502 - Habsburg Josef ...   Lotto 1504 - Habsburg Josef ... >>

Lotto 1503 - Asta Numismatica 91

Base d'asta:
280,00 EUR

Habsburg
Josef II. 1764-1790 Dukat 1786, B-Kremnitz Huszar 1866 Jaeger 21 Friedberg 198 GOLD. 3.48 g. Sehr schön/fast vorzüglich

Stato lotto: