<< Lotto 2745 - Preußen ...   Lotto 2747 - Preußen ... >>

Lotto 2746 - Asta Numismatica 91

Base d'asta:
150,00 EUR

Preußen
Wilhelm II. 1888-1918 10 Mark 1903 A Jaeger 251 Sehr schön-vorzüglich/vorzüglich

Stato lotto: