<< Lotto 2752 - Sachsen Albert ...   Lotto 2754 - ... >>

Lotto 2753 - Asta Numismatica 91

Base d'asta:
4.500,00 EUR

Sachsen-Coburg-Gotha
Ernst II. 1844-1893 20 Mark 1886 A Jaeger 271 Selten. Fast vorzüglich/vorzüglich-Stempelglanz

Stato lotto: