<< Lotto 2787 - Bayern Ludwig ...   Lotto 2789 - Bayern Ludwig ... >>

Lotto 2788 - Asta Numismatica 91

Base d'asta:
80,00 EUR

Bayern
Ludwig II. 1864-1886 5 Mark 1875 D Jaeger 42 Sehr schön-vorzüglich

Stato lotto: