<< Lotto 2983 - Gedenkausgaben ...   Lotto 2985 - Gedenkausgaben ... >>

Lotto 2984 - Asta Numismatica 91

Base d'asta:
100,00 EUR

Gedenkausgaben
3 Reichsmark 1927 A Bremerhaven Jaeger 325 Vorzüglich-Stempelglanz

Stato lotto: