Lotto 771 - 2. e-live Auction

Anhalt-Bernburg Alexander Carl 1834-1863 1/6 Taler 1861, A-Berlin AKS 19 Jaeger 71 Mann 766 Vorzüglich-Stempelglanz
Stima:
35,00 EUR
Base d'asta:
35,00 EUR

Stato lotto:

Anhalt-Bernburg
Alexander Carl 1834-1863 1/6 Taler 1861, A-Berlin AKS 19 Jaeger 71 Mann 766 Vorzüglich-Stempelglanz