Lotto 2813 - Asta Numismatica 82

Bremen Lot-11 Stück 36 Grote 1845. 12 Grote 1845, 1846. 6 Grote 1672, 1763 (2x), 1840, 1861. 3 Grote 1671. 2 Grote 1709. 1 Groten 1840 ... Leggi tutto
Stima:
150,00 EUR
Base d'asta:
150,00 EUR

Stato lotto:

Bremen
Lot-11 Stück 36 Grote 1845. 12 Grote 1845, 1846. 6 Grote 1672, 1763 (2x), 1840, 1861. 3 Grote 1671. 2 Grote 1709. 1 Groten 1840 Teilweise selten. Fast sehr schön-vorzüglich