<< Lotto 5478 - Württemberg ...   Lotto 5480 - Proben und ... >>

Lotto 5479 - 11. E-live Auction

Base d'asta:
280,00 EUR

Württemberg
Wilhelm II. 1891-1918 20 Mark 1900 F Jaeger 296 Sehr schön-vorzüglich

Stato lotto: