<< Lotto 1322 - ...   Lotto 1324 - Komoren Said ... >>

Lotto 1323 - Asta Numismatica 91

Base d'asta:
250,00 EUR

Japan
Mutsuhito (Meiji) 1867-1912 Yen 1871 (= Jahr 4), Osaka Friedberg 49 KM Y. 9 JNDA 5 GOLD. Vorzüglich/vorzüglich-Stempelglanz

Stato lotto: