<< Lotto 1933 - ...   Lotto 1935 - ... >>

Lotto 1934 - Asta Numismatica 91

Base d'asta:
100,00 EUR

Brandenburg-Preußen
Wilhelm I. 1861-1888 Taler 1866, A-Berlin Sieg Olding 407 AKS 117 Jaeger 98 Kahnt 389 Davenport 784 Feine Patina, Stempelglanz

Stato lotto: