<< Lotto 1023 - Lots Lot-6 ...   Lotto 1025 - Lots Lot-5 ... >>

Lotto 1024 - Asta Numismatica 91

Base d'asta:
170,00 EUR

Lots
Lot-5 Stück 20 Mark - 1989 Müntzer. 10 Mark - 1978 Liebig, 1986 Charité, 1989 Schadow, 1990 Fichte Vorzüglich-Stempelglanz

Stato lotto: