<< Lot 3123 - Weimarer ...   Lot 3125 - Weimarer ... >>

Lot 3124 - Numismatic Auction 91

180,00 EUR

Weimarer Republik
Lot-6 Stück 3 Reichsmark - 1925 D Rheinlande, 1929 A Lessing, 1929 Meißen, 1930 A Vogelweide, 1930 A Zeppelin, 1931 Stein Vorzüglich-Stempelglanz